
| Isigaba: | I-insert eyinhloko |
| Uchungechunge: | A |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | 0.14- 4.0 mm2 |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | I-AWG 26 ~ 12 |
| Isilinganiso samanje: | 16 A |
| I-voltage ekalwe: | 250V |
| I-voltage ye-pulse elinganisiwe: | 4KV |
| Izinga lokungcola: | 3 |
| I-voltage ekalwe ihambisana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuvimba kokufakwa kwe-insulation: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuxhumana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude be-strip: | 7.5mm |
| Ukulinganisela izinga lokushisa: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lokufakwa | ≥ 500 |
| Izinto (Faka): | I-Polycarbonate (PC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Umlotha Wetshe) |
| Izinto zokwakha (izikhonkwane): | Ingxubevange yethusi |
| Ubuso: | Ipuleti lesiliva/legolide |
| Isilinganiso sezinto ezivimbela ilangabi ngokuvumelana ne-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS: | 6(c): Ama-alloy ethusi aqukethe i-lead efika ku-4% |
| Isimo se-ELV: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| I-RoHS yaseShayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Yebo |
| Izinto ze-REACH SVHC: | i-lead |
| Ukuvikelwa komlilo emotweni yesitimela: | I-EN 45545-2 (2020-08) |
| Imodi yokuxhumana: | Ukuxhumeka okucindezelwe ngokubandayo |
| Uhlobo lowesifazane wesilisa: | Ikhanda lesilisa |
| Ubukhulu: | 32A |
| Inani lemithungo: | 16 (17-32) |
| Iphini elingaphansi: | Yebo |
| Ukuthi kudingeka enye inaliti: | Yebo |

Siyajabula ukwethula ubuhlakani bethu bamuva endaweni yokuxhumanisa okunzima - i-Heavy-Duty Connector. Yakhelwe ukuguqula ukuxhumana ezindaweni zezimboni, lesi sixhumi esithuthukisiwe sinikeza ukusebenza okungenakuqhathaniswa, ukuqina kanye nokuthembeka. Ngokusebenza kwaso okusezingeni eliphezulu kanye nekhwalithi engenakuqhathaniswa, izixhumi ezisindayo zizochaza kabusha indlela oxhumanisa ngayo imishini nemishini esindayo. Incazelo Yomkhiqizo: Enhliziyweni yesixhumi esisindayo yikhwalithi yaso yokwakha ephezulu. Lesi sixhumi senziwe ngezinto zezinga eliphezulu ukuze simelane nezimo ezinzima kakhulu. Kungakhathaliseki ukuthi amazinga okushisa aphezulu, umswakama, uthuli noma ukudlidliza, izixhumi zethu zenzelwe ukusebenza kahle ezimweni ezinzima kakhulu. Ukwakhiwa kwaso okuqinile kuqinisekisa ukuqina kwesikhathi eside, kunciphisa isidingo sokushintsha njalo kanye nesikhathi sokuphumula esibizayo.

Izixhumi ezisindayo zakhiwe ngendlela elula engqondweni, okuvumela ukufakwa okusheshayo nokulula. Umklamo omncane futhi osebenziseka kalula uvumela ukuxhumana nokunqanyulwa okulula, okusindisa isikhathi esibalulekile ngesikhathi sokufakwa nokugcinwa kwemishini. Amatheminali anombala wesixhumi kanye nendlela yokukhiya enembile kuqinisekisa ukuxhumana okuphephile, okungenamaphutha njalo. Ngaphezu kwalokho, isibambo saso esisebenza kahle sinikeza ukubamba okukhululekile futhi kulula ukusebenza ngisho noma ugqoke amagilavu okuvikela. Okuhlukanisa izixhumi ezisindayo nomncintiswano ukusebenza kwazo okuphezulu. Lesi sixhumi sinamandla okuthwala amandla aphezulu futhi singaphatha imithwalo esindayo ngokuthembekile ngaphandle kokubeka engcupheni ukusebenza. Ukumelana okuphansi kokuthintana kuqinisekisa ukudluliselwa kwamandla okuphumelelayo, kunciphisa ngempumelelo ukulahleka kwamandla futhi kwandise umkhiqizo. Ngaphezu kwalokho, isixhumi sinikeza izakhiwo ezinhle kakhulu zokuvikela, siqinisekisa ukusebenza kahle kanye nokuphepha.

Ukuphepha kubaluleke kakhulu ezindaweni zezimboni, futhi izixhumi ezisindayo ziyaphumelela kulokhu. Isixhumi sihlonyiswe ngezici zokuphepha ezithuthukisiwe, okuhlanganisa uhlelo lokuvikela oluhlanganisiwe nezinto ezivimbela umlilo, ezihlinzeka ngokuvikelwa okuthembekile ezingozini zikagesi kanye nezingozi zomlilo ezingaba khona. Sihambisana nazo zonke izindinganiso zemboni kanye nezitifiketi, sikunikeza ukuthula kwengqondo kokuthi idivayisi yakho ivikelwe kahle. Ukuguquguquka kungenye iphuzu eliqinile lezixhumi ezisindayo. Ngomklamo wayo we-modular, iyahambisana nemishini eminingi nemishini esindayo. Kungakhathaliseki ukuthi usemkhakheni wokwakha, wokukhiqiza, wezimayini, noma kunoma yimuphi omunye umkhakha odinga ukuxhumeka okusindayo, izixhumi zethu zingahlangabezana nezidingo zakho ezithile. Ukuguquguquka kwaso kuvumela ukuhlanganiswa okulula, okwenza kube yisisombululo esingabizi kakhulu esingazivumelanisa nezidingo zakho ezishintshayo. Sekukonke, ama-Heavy Duty Connectors ashintsha umdlalo endaweni yezixhumi ezisindayo. Ikhwalithi yayo yokwakha ephezulu, ukusebenza okungenakuqhathaniswa kanye nezici zokuphepha ezithuthukisiwe kwenza kube yisisombululo sokuxhumana esiphezulu sezinhlelo zokusebenza zezimboni. Ngalesi sixhumi, ungaqinisekisa ukudluliselwa kwamandla okungenamthungo, umkhiqizo owandisiwe kanye nokuphepha okuphezulu kwemishini nemishini esindayo. Thola ikusasa lokuxhumana okunzima ngesixhumi esinzima - isixhumi esizothatha ibhizinisi lakho siye ezingeni elisha.