
Uhla lwemikhiqizo ye-BEISIT luhlanganisa cishe zonke izinhlobo zezixhumi ezisebenzayo futhi lusebenzisa ama-hood ahlukene nezinhlobo zezindlu, njengezigqoko zensimbi nezepulasitiki kanye nezigqoko ze-HSB, uchungechunge lwe-HE, izikhombisi-ndlela ezahlukene zekhebula, izigqoko ezifakwe i-bulkhead kanye nezigqoko ezifakwe ebusweni ngisho nasezimweni ezinzima, isixhumi singawuqeda ngokuphephile umsebenzi.
| Isigaba: | I-insert eyinhloko |
| Uchungechunge: | I-HSB |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | 1.5-6mm2 |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | I-AWG 10 |
| I-voltage ekalwe ihambisana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuvimba kokufakwa kwe-insulation: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuxhumana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude be-strip: | 7.0mm |
| Ukuqinisa i-torque | 1.2 Nm |
| Ukulinganisela izinga lokushisa: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lokufakwa | ≥ 500 |
| Imodi yokuxhumana: | Ukuxhumeka kwesikulufu |
| Uhlobo lowesifazane wesilisa: | Ikhanda lowesifazane |
| Ubukhulu: | 32B |
| Inani lemithungo: | 12(2x6)+PE |
| Iphini elingaphansi: | Yebo |
| Ukuthi kudingeka enye inaliti: | No |
| Izinto (Faka): | I-Polycarbonate (PC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Umlotha Wetshe) |
| Izinto zokwakha (izikhonkwane): | Ingxubevange yethusi |
| Ubuso: | Ipuleti lesiliva/legolide |
| Isilinganiso sezinto ezivimbela ilangabi ngokuvumelana ne-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS: | 6(c): Ama-alloy ethusi aqukethe i-lead efika ku-4% |
| Isimo se-ELV: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| I-RoHS yaseShayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Yebo |
| Izinto ze-REACH SVHC: | i-lead |
| Ukuvikelwa komlilo emotweni yesitimela: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Iveza i-HSB-012-F, isixhumi se-screw terminal esiqinile esiklanyelwe ukuxhumeka kukagesi okungantengantengi. Ifanele noma yiluphi uhlobo lokufakwa, lesi sixhumi esiqinile sinokwakhiwa okumelana nezimo ezinzima kakhulu. Ibhokisi laso lepulasitiki lezinga lezimboni lenzelwe ukuqina, livikela ngempumelelo ekushaqekeni, uthuli, kanye nomswakama. Umklamo we-screw terminal wesixhumi osebenziseka kalula uqinisekisa ukuqedwa kwentambo okusheshayo, okuqinile, okuhambisana nosayizi abahlukahlukene bezintambo zezinhlobo zekhebula ezibanzi. Vikela uxhumano oluqinile kalula—faka intambo bese ubopha isikulufu ukuze kuqinisekiswe ukuphepha nokuzinza.

Ukuze uthole izinhlelo zokusebenza ezenzakalelayo, zemishini, noma zezimboni, khetha isixhumi esinzima se-HSB-012-F. Sinikeza ukusebenza okuthembekile nokufakwa okulula, okuqinisekisa uxhumano lukagesi oluphephile lwanoma yimuphi umsebenzi.

Isixhumi esinzima se-HSB-012-F screw terminal sinendlela yokukhiya ukuvimbela ukunqamuka okungahlosiwe, siqinisekisa ukuthi ukuxhumana kwakho kuhlala kuphephile, ngisho nasezindaweni ezinokudlidliza okuphezulu noma ukushaqeka. Uzozwa ukuchofoza lapho uxhumano luvaliwe futhi luxhumeke ngokugcwele, okunikeza isiqinisekiso sokuthi luphephile. Lesi sixhumi asigcini nje ngokuba siqinile kodwa futhi sinikeza amathuba okufaka ahlukahlukene, sinamathela kalula kuphaneli noma ebiyelweni ngezikulufo noma amabhawodi ukuze kufakwe futhi kulungiswe kalula.