
Uhla lwemikhiqizo ye-BEISIT luhlanganisa cishe zonke izinhlobo zezixhumi ezisebenzayo futhi lusebenzisa ama-hood ahlukene nezinhlobo zezindlu, njengezigqoko zensimbi nezepulasitiki kanye nezigqoko ze-HA, uchungechunge lwe-HB, izikhombisi-ndlela ezahlukene zekhebula, izigqoko ezifakwe i-bulkhead kanye nezigqoko ezifakwe ebusweni ngisho nasezimweni ezinzima, isixhumi singawuqeda ngokuphephile umsebenzi.
| Isigaba: | I-insert eyinhloko |
| Uchungechunge: | HQ |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | 0.14 ~ 4mm2 |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | I-AWG 26 ~ 12 |
| I-voltage ekalwe ihambisana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuvimba kokufakwa kwe-insulation: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuxhumana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude be-strip: | 7.0mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.5 Nm |
| Ukulinganisela izinga lokushisa: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lokufakwa | ≥ 500 |
| Imodi yokuxhumana: | Itheminali yesikulufu |
| Uhlobo lowesifazane wesilisa: | Ikhanda lowesifazane |
| Ubukhulu: | 3A |
| Inani lemithungo: | 5+PE |
| Iphini elingaphansi: | Yebo |
| Ukuthi kudingeka enye inaliti: | No |
| Izinto (Faka): | I-Polycarbonate (PC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Umlotha Wetshe) |
| Izinto zokwakha (izikhonkwane): | Ingxubevange yethusi |
| Ubuso: | Ipuleti lesiliva/legolide |
| Isilinganiso sezinto ezivimbela ilangabi ngokuvumelana ne-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS: | 6(c): Ama-alloy ethusi aqukethe i-lead efika ku-4% |
| Isimo se-ELV: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| I-RoHS yaseShayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Yebo |
| Izinto ze-REACH SVHC: | i-lead |
| Ukuvikelwa komlilo emotweni yesitimela: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Isixhumi esiqinile se-HQ-005-FC siyindlela engcono kakhulu yazo zonke izidingo zakho zokuxhuma kwezimboni. Lesi sixhumi, esenzelwe izinhlelo zokusebenza ezidinga amandla, sinikeza izixhumanisi eziphephile nezisebenzayo ezinhlelweni zakho zikagesi neze-elekthronikhi. Izixhumi eziqinile ze-HQ-005-FC zenzelwe ukubekezelela izimo zemvelo ezinzima kakhulu, okwenza zifaneleke emishinini yezimboni, izinhlelo zokwenza izinto ngokuzenzakalela, nezinye izinhlelo zokusebenza ezisindayo. Ukwakhiwa kwaso okuqinile kuqinisekisa ukuqina nokuphila isikhathi eside, ngisho nasezimweni ezinzima kakhulu. Sinendlela yokukhiya elula nephephile, isixhumi se-HQ-005-FC sinikeza isixhumanisi esithembekile nesizinzile, kunciphisa kakhulu amathuba okunqamuka okungahlosiwe nokuqinisekisa ukusebenza okuqhubekayo. Lokhu kwenza kube ukukhetha okuhle kakhulu kwezinhlelo ezibalulekile lapho ukuthembeka kubalulekile khona.

Isixhumi sinikeza isivikelo esihle kakhulu othulini, umswakama, kanye nezinto ezingcolisayo, siqinisekisa ukuxhumana kukagesi okuphephile nokuphephile ngisho nasezindaweni ezinzima. Izixhumi ze-HQ-005-FC ezisindayo ziza ngezindlela ezahlukene ukuze zihlangabezane nezidingo ezahlukene zokuxhumeka kwamandla, isignali, noma idatha.

Isixhumi se-HQ-005-FC kulula ukusifaka nokuyinakekela, sithuthukisa ukusebenza kahle kohlelo. Silungele ukusetshenziswa okunzima kwezimboni, sinikeza ukuqina, ukusebenza okuthembekile, kanye nokusetha okulula. Ngokwakhiwa kwaso okuqinile kanye nokulungiselelwa okuguquguqukayo, lesi sixhumi siqinisekisa ukuxhumana okuphephile nokusebenzayo. Khetha i-HQ-005-FC ukuze uthole ukuxhumana okuthembekile nokuhlala isikhathi eside.