
Uhla lwemikhiqizo ye-BEISIT luhlanganisa cishe zonke izinhlobo zezixhumi ezisebenzayo futhi lusebenzisa ama-hood ahlukene nezinhlobo zezindlu, njengezigqoko zensimbi nezepulasitiki kanye nezigqoko ze-HA, uchungechunge lwe-HB, izikhombisi-ndlela ezahlukene zekhebula, izigqoko ezifakwe i-bulkhead kanye nezigqoko ezifakwe ebusweni ngisho nasezimweni ezinzima, isixhumi singawuqeda ngokuphephile umsebenzi.
| Isigaba: | I-insert eyinhloko |
| Uchungechunge: | HK |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | 1.5-16mm2 |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | I-AWG 10 |
| I-voltage ekalwe ihambisana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuvimba kokufakwa kwe-insulation: | ≥10¹º Ω |
| Ukumelana nokuxhumana: | ≤1 mΩ |
| Ubude be-strip: | 7.0mm |
| Ti-torque yokuqinisa | 0.5 Nm |
| Ukulinganisela izinga lokushisa: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lokufakwa | ≥500 |
| Imodi yokuxhumana: | Itheminali yesikulufu |
| Uhlobo lowesifazane wesilisa: | Ikhanda lowesifazane |
| Ubukhulu: | H16B |
| Inani lemithungo: | 4/0 |
| Iphini elingaphansi: | Yebo |
| Ukuthi kudingeka enye inaliti: | No |
| Izinto (Faka) | I-Polycarbonate (PC) |
| Umbala (Faka) | I-RAL 7032 (Umlotha Wetshe) |
| Izinto zokwakha (izikhonkwane) | Ingxubevange yethusi |
| Ubuso | Ipuleti lesiliva/legolide |
| Isilinganiso sezinto ezivimbela ilangabi ngokuvumelana ne-UL 94 | V0 |
| I-RoHS | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS | 6(c): Ama-alloy ethusi aqukethe i-lead efika ku-4% |
| Isimo se-ELV | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| I-RoHS yaseShayina | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC | Yebo |
| Izinto ze-REACH SVHC | i-lead |
| Ukuvikelwa komlilo emotweni yesitimela | I-EN 45545-2 (2020-08) |
| Ukuhlonza | Uhlobo | Inombolo ye-oda |
| Ukuqeda i-crimp | HK004/0-F | 1 007 03 0000100 |

Ngenxa yomklamo wayo olula ukuyisebenzisa, ukufakwa nokugcinwa kwesixhumi se-HK-004/0-F kuyashesha futhi kulula. Lokhu kusindisa isikhathi futhi kwenza ukufakwa nokugcinwa kwezinhlelo zikagesi kube ngcono. Ekugcineni, izixhumi ze-HK-004/0-F ezisindayo ziyisinqumo esifanele sezinhlelo zokusebenza zezimboni ezidinga amandla, ezisebenza kahle futhi ezinokwethenjelwa kanye nezici zokufaka ezilula. Ngesakhiwo saso esiqinile kanye nokucushwa kwemisebenzi eminingi, lesi sixhumi sinikeza isisombululo esiphephile nesisebenzayo sazo zonke izidingo zakho zokuxhumeka. Khetha isixhumi se-HK-0040-F ukuze uthole uxhumano oluthembekile noluhlala isikhathi eside.

Ama-Hk-004/0-F Heavy Duty Connectors aklanyelwe ngqo ukuhlinzeka ngokuxhumeka kukagesi okuthembekile ezindaweni ezinzima. Ukwakhiwa kwawo okuhlala isikhathi eside kanye nezici zokusebenza okuphezulu kuzenza zilungele ukusetshenziswa kwemishini yezimboni, imishini, kanye nezimoto ezinzima. Njengoba zakhiwe ngezinto eziqinile, lezi zixhumi zinikeza ukuqina okuhle kakhulu kanye nokumelana nomthelela, ziqinisekisa ukusebenza okuthembekile ezimweni zemvelo ezinomfutho ophezulu, izinga lokushisa eliphezulu, umswakama, kanye nezinzima. Ngendlela yayo yokukhiya elula nephephile, isixhumi se-Hk-004/0-F sinikeza uxhumano oluthembekile noluzinzile, umklamo olungiselelwe kahle ubamba futhi unciphise ukudlidliza kanye nokushaqeka, uvikela izixhumi kanye nezingxenye zangaphakathi ze-elekthronikhi. Ikhwalithi ilawulwa ukuhlangabezana namazinga aphezulu okusebenza nokuthembeka.

Isixhumi sinikeza izinga eliphezulu lokuvikelwa kokungena kothuli, umswakama, kanye nezinye izinto ezingcolisayo. Lokhu kuqinisekisa ukuthi ukuxhumana kwakho kukagesi kuhlala kuphephile futhi kuvikelekile, ngisho nasezindaweni ezinzima nezidinga kakhulu. Izixhumi ze-HK-004/0-F ezisindayo ziyatholakala ngezindlela ezahlukene, kufaka phakathi inani elihlukile lamaphini kanye nosayizi wamagobolondo, okuvumela izixazululo zokuxhumeka eziguquguqukayo nezingenziwa ngezifiso. Kungakhathaliseki ukuthi udinga ukuxhumeka kwamandla, isignali noma idatha, lesi sixhumi sikumbozile.