
Uhla lwemikhiqizo ye-BEISIT luhlanganisa cishe zonke izinhlobo zezixhumi ezisebenzayo futhi lusebenzisa ama-hood ahlukene nezinhlobo zezindlu, njengezigqoko zensimbi nezepulasitiki kanye nezigqoko ze-HD, HEuchungechunge, izikhombisi-ndlela ezahlukene zekhebula, izindawo zokubopha ezifakwe i-bulkhead kanye nezindawo zokubopha ezifakwe ebusweni ngisho nasezimweni ezinzima, isixhumi singawuqeda ngokuphephile umsebenzi.
| Isigaba: | I-insert eyinhloko |
| Uchungechunge: | I-HEE |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | 0.14 ~ 4.0mm2 |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | I-AWG 26-12 |
| I-voltage ekalwe ihambisana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuvimba kokufakwa kwe-insulation: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuxhumana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude be-strip: | 7.5mm |
| Ukuqinisa i-torque | 1.2 Nm |
| Ukulinganisela izinga lokushisa: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lokufakwa | ≥ 500 |
| Imodi yokuxhumana: | Itheminali yesikulufu |
| Uhlobo lowesifazane wesilisa: | Ikhanda lowesifazane |
| Ubukhulu: | 6B |
| Inani lemithungo: | 10+PE |
| Iphini elingaphansi: | Yebo |
| Ukuthi kudingeka enye inaliti: | No |
| Izinto (Faka): | I-Polycarbonate (PC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Umlotha Wetshe) |
| Izinto zokwakha (izikhonkwane): | Ingxubevange yethusi |
| Ubuso: | Ipuleti lesiliva/legolide |
| Isilinganiso sezinto ezivimbela ilangabi ngokuvumelana ne-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS: | 6(c): Ama-alloy ethusi aqukethe i-lead efika ku-4% |
| Isimo se-ELV: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| I-RoHS yaseShayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Yebo |
| Izinto ze-REACH SVHC: | i-lead |
| Ukuvikelwa komlilo emotweni yesitimela: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Lesi sixhumi esisezingeni eliphezulu senzelwe ukufeza izidingo zezicelo zesimanje zezimboni. Njengoba sinesakhiwo esiqinile, ukusebenza okuthembekile, kanye nomklamo oguquguqukayo, i-HEE Series imele njengokukhetha okuhamba phambili kwezidingo zokuxhumeka okukhulu. Izixhumi ku-HEE Series zifakwe izingcezu zensimbi eziqinile eziqinisekisa ukuhlala isikhathi eside nokuzivikela ezimweni ezinzima. Njengoba yakhelwe ukumelana nothuli, umswakama, kanye nokushintshashintsha kwezinga lokushisa, ilungele imikhakha eyahlukahlukene njengezimoto, izindiza, ezokuxhumana, kanye nokukhiqiza.

Izixhumi zochungechunge lwe-HEE zenzelwe ukuba kube lula ukuzifaka nokuzinakekela. Idizayini yayo elula ukuyisebenzisa ivumela ukuxhumana okusheshayo nokuphephile, ukunciphisa isikhathi sokungasebenzi kanye nokwandisa umkhiqizo. Ngaphezu kwalokho, isixhumi siyahambisana nezinhlobo ezahlukene zekhebula, okuvumela ukuguquguquka ukuhlangabezana nezidingo ezahlukene zohlelo lokusebenza. Ukuphepha kuyinto eza kuqala ezindaweni zezimboni, futhi izixhumi zochungechunge lwe-HEE zidlula amazinga embonini. Inesistimu yokukhiya ethembekile eqinisekisa ukuxhumana okuphephile, isusa ingozi yokunqamuka ngengozi. Ngaphezu kwalokho, isixhumi sinesivikelo esiqinile esihlinzeka ngokuvikelwa okuphezulu kokuphazamiseka kwe-electromagnetic futhi sigcina ubuqotho besiginali.

Siyaqonda izindleko eziphezulu zesikhathi sokungasebenzi kwamabhizinisi. Ngakho-ke, izixhumi zethu ze-HEE Series zakhelwe ukuthembeka. Ukuxhumana kwazo kwekhwalithi ephezulu kuqinisekisa ukuxhumana okuzinzile nokungaguquguquki, kunciphisa ingozi yokulahleka kwesignali kanye nokwehluleka kohlelo. Zakhelwe ukumelana nezimo ezidinga amandla, izixhumi ze-HEE Series zilungele ukusetshenziswa kwezimboni okunzima. Ukwakhiwa kwazo okuhlala isikhathi eside, ukufakwa okulula, kanye nokuthembeka okuvelele kuzenza zibe yisisombululo esithandwayo sokwenza ngcono ukuxhumana. Thembela ku-HEE Series ukuze uthole ukusebenza okuphezulu kanye nokusebenza okuqhubekayo kwemishini yakho.