
Uhla lwemikhiqizo ye-BEISIT luhlanganisa cishe zonke izinhlobo zezixhumi ezisebenzayo futhi lusebenzisa ama-hood ahlukene nezinhlobo zezindlu, njengezigqoko zensimbi nezepulasitiki kanye nezigqoko zochungechunge lwe-HQ, izikhombisi-ndlela ezahlukene zekhebula, izigqoko ezifakwe i-bulkhead kanye nezigqoko ezifakwe ebusweni ngisho nasezimweni ezinzima, isixhumi singawuqeda ngokuphephile umsebenzi.
| Ukuhlonza | Uhlobo | Inombolo ye-oda |
| Ukuqeda i-crimp | I-HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Ukuhlonza | Uhlobo | Inombolo ye-oda |
| Ukuqeda i-crimp | I-HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Isigaba: | I-insert eyinhloko |
| Uchungechunge: | HQ |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | 0.14 -4mm2 |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | I-AWG 26 ~ 14 |
| I-voltage ekalwe ihambisana ne-UL/CSA: | 500 V |
| Ukuvimba kokufakwa kwe-insulation: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuxhumana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude be-strip: | 7.0mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.5 Nm |
| Ukulinganisela izinga lokushisa: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lokufakwa | ≥ 500 |
| Imodi yokuxhumana: | Ukuqeda isikulufa Ukuqeda i-Crimp Ukuqeda kwentwasahlobo |
| Uhlobo lowesifazane wesilisa: | Inhloko yesilisa neyesifazane |
| Ubukhulu: | I-HCP |
| Inani lemithungo: | 8+PE |
| Iphini elingaphansi: | Yebo |
| Ukuthi kudingeka enye inaliti: | No |
| Izinto (Faka): | I-Polycarbonate (PC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Umlotha Wetshe) |
| Izinto zokwakha (izikhonkwane): | Ingxubevange yethusi |
| Ubuso: | Ipuleti lesiliva/legolide |
| Isilinganiso sezinto ezivimbela ilangabi ngokuvumelana ne-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS: | 6(c): Ama-alloy ethusi aqukethe i-lead efika ku-4% |
| Isimo se-ELV: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| I-RoHS yaseShayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Yebo |
| Izinto ze-REACH SVHC: | i-lead |
| Ukuvikelwa komlilo emotweni yesitimela: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Isixhumi se-HQ-008-MC sibalulekile ekuxhumaneni okuqinile kwezimboni. Senzelwe ukusetshenziswa okuqinile, sinikeza ukuxhumana okuphephile nokusebenzayo kokubili izinhlelo zikagesi neze-elekthronikhi. Senzelwe ukumelana nezimo ezinzima, i-HQ-007-MC ifanele imishini esindayo nezinhlelo ezizenzakalelayo. Ukwakhiwa kwayo okuqinile kuthembisa isikhathi eside ezimweni ezinzima. Ngesici sokukhiya esilula, i-HQ-008-MC iqinisekisa izixhumanisi ezihambisanayo nezithembekile, inciphisa ingozi yokunqamuka ukuze kugcinwe ukusebenza okungenamthungo. Ilungele izinhlelo ezibalulekile lapho ukuthembeka kubaluleke kakhulu khona.

Isixhumi esiqinile se-HQ-008-FC siyindlela engcono kakhulu kuzo zonke izidingo zakho zokuxhumanisa izimboni. Lesi sixhumi, esenzelwe izinhlelo zokusebenza ezidinga amandla, sinikeza izixhumanisi eziphephile nezisebenzayo ezinhlelweni zakho zikagesi neze-elekthronikhi. Izixhumi eziqinile ze-HQ-008-FC zenzelwe ukubekezelela izimo zemvelo ezinzima kakhulu, okwenza zifaneleke emishinini yezimboni, izinhlelo zokwenza izinto ngokuzenzakalela, nezinye izinhlelo zokusebenza ezisindayo. Ukwakhiwa kwaso okuqinile kuqinisekisa ukuqina nokuphila isikhathi eside, ngisho nasezimweni ezinzima kakhulu. Sinendlela yokukhiya elula nephephile, isixhumi se-HQ-008-FC sinikeza isixhumanisi esithembekile nesizinzile, kunciphisa kakhulu amathuba okunqamuka okungahlosiwe nokuqinisekisa ukusebenza okuqhubekayo. Lokhu kwenza kube ukukhetha okuhle kakhulu kwezinhlelo ezibalulekile lapho ukuthembeka kubalulekile khona.