
Uhla lwemikhiqizo ye-BEISIT luhlanganisa cishe zonke izinhlobo zezixhumi ezisebenzayo futhi lusebenzisa ama-hood ahlukene nezinhlobo zezindlu, njengezigqoko zensimbi nezepulasitiki kanye nezigqoko zochungechunge lwe-HE, HEE, izikhombisi-ndlela ezahlukene zekhebula, izigqoko ezifakwe i-bulkhead kanye nezigqoko ezifakwe ebusweni ngisho nasezimweni ezinzima, isixhumi singawuqeda ngokuphephile umsebenzi.
| Isigaba: | I-insert eyinhloko |
| Uchungechunge: | HE |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | I-AWG 18-14 |
| I-voltage ekalwe ihambisana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuvimba kokufakwa kwe-insulation: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuxhumana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude be-strip: | 7.0mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.5 Nm |
| Ukulinganisela izinga lokushisa: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lokufakwa | ≥ 500 |
| Imodi yokuxhumana: | Itheminali yesikulufu |
| Uhlobo lowesifazane wesilisa: | Ikhanda lowesifazane |
| Ubukhulu: | 10B |
| Inani lemithungo: | 10+PE |
| Iphini elingaphansi: | Yebo |
| Ukuthi kudingeka enye inaliti: | No |
| Izinto (Faka): | I-Polycarbonate (PC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Umlotha Wetshe) |
| Izinto zokwakha (izikhonkwane): | Ingxubevange yethusi |
| Ubuso: | Ipuleti lesiliva/legolide |
| Isilinganiso sezinto ezivimbela ilangabi ngokuvumelana ne-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS: | 6(c): Ama-alloy ethusi aqukethe i-lead efika ku-4% |
| Isimo se-ELV: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| I-RoHS yaseShayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Yebo |
| Izinto ze-REACH SVHC: | i-lead |
| Ukuvikelwa komlilo emotweni yesitimela: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Endaweni yezimboni esheshayo, izixazululo zokuxhuma ezithembekile zibalulekile. Kungakhathaliseki ukuthi zenzelwe ukwenza ngokuzenzakalelayo, imishini, noma ukusatshalaliswa kwamandla, izixhumi eziqinile ziyisihluthulelo sokusebenza okuqhubekayo. Kwethulwa i-HE Heavy Duty Connector - eyenzelwe ukuhlangabezana nezidingo zakho zokuxhuma kwezimboni. Ngobuchwepheshe obuthuthukisiwe kanye nokwakhiwa okuqinile, lezi zixhumi ziqinisekisa ukuqina nokusebenza ezimweni ezimbi kakhulu. Zimelana namazinga okushisa aphezulu, uthuli, umswakama, kanye nokudlidliza, okuqinisekisa isikhathi esincane sokungasebenzi kanye nokusebenza okuthembekile.

Ama-HE Heavy Duty Connectors ayakwazi ukuzivumelanisa nezimo kakhulu, anikeza ikhambi eliphelele lokudlulisa isignali namandla. Ngamamojula ahlukahlukene, oxhumana nabo, nama-plug-in, afanela izimo ezahlukahlukene zokuxhumeka. Kungakhathaliseki ukuthi axhuma ama-motor, ama-sensor, ama-switch, noma ama-actuator, lawa ma-connectors aqinisekisa ukuhlanganiswa okungenamthungo kanye nokuxhumana okusebenzayo ukuze kuthuthukiswe umkhiqizo. Ukuphepha nakho kuyinto eza kuqala kuma-HE Heavy Duty Connectors. Uhlelo lwawo olusha lokukhiya luvikela ukuxhumana, luvimbele ukunqamuka ngengozi. Umklamo we-modular uvumela ukufakwa okusheshayo nokulula, kunciphisa izindleko zabasebenzi kanye nokonga isikhathi. Lesi sixazululo se-plug-and-play senza kube lula ukulungiswa kanye nokushintsha, sithuthukise ukusebenza kahle.

Ama-HE Heavy Duty Connectors anikeza uhla lwezesekeli nezinketho zokwenza ngokwezifiso ukuze kuhlangatshezwane nezidingo ezithile. Atholakala ngobukhulu obuhlukahlukene bezindlu, ama-shroud, kanye nezinketho zokungena ngekhebula, ahlanganiswa kalula kumasethingi akhona. Ukuhambisana nezixhumi ezijwayelekile zezimboni kuqinisekisa ukusebenzisana namanye amadivayisi nezinhlelo, kuhlinzeka ngezixazululo eziqinisekisa ikusasa ezihambisana nentuthuko yezobuchwepheshe. Kwa-HE Connectors, sibeka phambili ukuxhumana okuthembekile nokusebenza kahle ezindaweni zezimboni. Ama-HE Connectors ethu aqinile aklanywe futhi akhiqizwa ngezindinganiso eziphakeme kakhulu, ahambisana nemininingwane yemboni kanye nezitifiketi. Lokhu kuzibophezela ekhwalithini kuqinisekisa ukuthi imikhiqizo yethu ihlangabezana nokulindelwe kwakho futhi isebenza kahle ezinhlelweni zokusebenza ezidinga kakhulu.