
Uhla lwemikhiqizo ye-BEISIT luhlanganisa cishe zonke izinhlobo zezixhumi ezisebenzayo futhi lusebenzisa ama-hood ahlukene nezinhlobo zezindlu, njengezigqoko zensimbi nezepulasitiki kanye nezigqoko zochungechunge lwe-HE, HEE, izikhombisi-ndlela ezahlukene zekhebula, izigqoko ezifakwe i-bulkhead kanye nezigqoko ezifakwe ebusweni ngisho nasezimweni ezinzima, isixhumi singawuqeda ngokuphephile umsebenzi.
| Isigaba: | I-insert eyinhloko |
| Uchungechunge: | HE |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | I-AWG 18-14 |
| I-voltage ekalwe ihambisana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuvimba kokufakwa kwe-insulation: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuxhumana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude be-strip: | 7.0mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.5 Nm |
| Ukulinganisela izinga lokushisa: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lokufakwa | ≥ 500 |
| Imodi yokuxhumana: | Itheminali yesikulufu |
| Uhlobo lowesifazane wesilisa: | Ikhanda lowesifazane |
| Ubukhulu: | 6B |
| Inani lemithungo: | 6+PE |
| Iphini elingaphansi: | Yebo |
| Ukuthi kudingeka enye inaliti: | No |
| Izinto (Faka): | I-Polycarbonate (PC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Umlotha Wetshe) |
| Izinto zokwakha (izikhonkwane): | Ingxubevange yethusi |
| Ubuso: | Ipuleti lesiliva/legolide |
| Isilinganiso sezinto ezivimbela ilangabi ngokuvumelana ne-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS: | 6(c): Ama-alloy ethusi aqukethe i-lead efika ku-4% |
| Isimo se-ELV: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| I-RoHS yaseShayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Yebo |
| Izinto ze-REACH SVHC: | i-lead |
| Ukuvikelwa komlilo emotweni yesitimela: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Ama-HE Heavy Duty Connectors anezinhlobonhlobo zezesekeli ezitholakalayo futhi angenziwa ngezifiso ukuze ahlangabezane nezidingo ezithile. Atholakala ngobukhulu obuhlukahlukene bezindlu, ama-shrouds, kanye nezinketho zokungena ngekhebula, ahlangana kalula namasethingi akhona. Ngaphezu kwalokho, isixhumi siyahambisana nezixhumi ezijwayelekile zezimboni, okuqinisekisa ukusebenzisana namanye amadivayisi nezinhlelo. Lokhu kuhambisana kukhuthaza izixazululo ezivikela ikusasa ezivumela imisebenzi yakho ukuthi ihambisane nentuthuko yakamuva yezobuchwepheshe. Kwa-HE Connectors, siyaqonda ukubaluleka kokuxhumana okuthembekile nokusebenza kahle ezindaweni zezimboni. Yingakho izixhumi zethu ze-HE ezisindayo zaklanywa futhi zakhiqizwa ngezindinganiso eziphakeme kakhulu, zihambisana nemininingwane yemboni kanye nezitifiketi. Ukuzibophezela kwethu ekhwalithini kuqinisekisa ukuthi imikhiqizo yethu iyahlangabezana nokulindelwe kwakho futhi isebenza kahle ezinhlelweni zokusebenza ezidinga kakhulu.

Enye yezinzuzo eziyinhloko zezixhumi ze-HE ezisindayo ukuzivumelanisa nezimo. Lolu hlelo lokuxhuma lunikeza ikhambi eliphelele lokudlulisa isignali namandla, olufaka amamojula ahlukahlukene, oxhumana nabo, kanye nama-plug-in. Lungahlanganiswa kalula futhi lufanelekela izimo eziningi zokuxhuma kanye nezinhlelo zokusebenza. Kungakhathaliseki ukuthi udinga ukuxhuma ama-motor, izinzwa, amaswishi, noma ama-actuator, izixhumi ze-HE ezisindayo zinikeza ukuhlanganiswa okungenamthungo kanye nokuxhumana okuphumelelayo ukuze kusebenze kahle futhi kukhiqizwe umkhiqizo othuthukisiwe. Nakuba ukuzivumelanisa nezimo kubalulekile, ukuphepha kubalulekile kunoma iyiphi indawo yezimboni. Izixhumi ze-HE ezisindayo zigcizelela ukuphepha ngesistimu yazo entsha yokukhiya eqinisekisa ukuxhumana okuphephile futhi evimbela ukunqamuka ngengozi. Ngaphezu kwalokho, ukwakheka kwe-modular kwesixhumi kwenza kube lula ukufakwa okulula nokusheshayo, kunciphisa izindleko zabasebenzi futhi konge isikhathi esibalulekile. Lesi sixazululo se-plug-and-play senza imisebenzi yokulungisa nokufaka esikhundleni ibe lula, sithuthukise ukusebenza kahle kokusebenza.

Indawo yezimboni esheshayo, izixazululo zokuxhuma ezithembekile nezisebenzayo zibalulekile. Kungakhathaliseki ukuthi kusekuzenzekeleni, emishinini, noma ekusatshalalisweni kwamandla, uhlelo lokuxhuma oluqinile noluthembekile lubalulekile ekusebenzeni okuqhubekayo. Kwethulwa i-HE Heavy Duty Connector, umkhiqizo omusha owenzelwe ukuhlangabezana nazo zonke izidingo zakho zokuxhuma kwezimboni futhi uguqule indlela oxhuma futhi uvikele ngayo ukuxhumana kukagesi. Zisebenzisa ubuchwepheshe obuthuthukisiwe kanye nobuchwepheshe, izixhumi ze-HE ezisindayo zinikeza uhla oluphelele lwezici, okwenza zilungele ukusetshenziswa kwezimboni okuhlukahlukene. Ngokwakhiwa kwazo okuqinile kanye nezinto ezisezingeni eliphezulu, lezi zixhumi ziqinisekisa ukuqina nokuphila isikhathi eside, ngisho nasezimweni ezinzima kakhulu. Izixhumi ze-HE ezisindayo zibonisa ukumelana okuvelele emazingeni okushisa aphezulu, uthuli, umswakama, kanye nokudlidliza, okuqinisekisa ukusebenza okuthembekile kanye nesikhathi esincane sokungasebenzi.