
Uhla lwemikhiqizo ye-BEISIT luhlanganisa cishe zonke izinhlobo zezixhumi ezisebenzayo futhi lusebenzisa ama-hood ahlukene nezinhlobo zezindlu, njengezigqoko zensimbi nezepulasitiki kanye nama-housings e-HD, uchungechunge lwe-HDDD, izikhombisi-ndlela ezahlukene zekhebula, ama-housings afakwe i-bulkhead kanye nama-housings afakwe ebusweni ngisho nasezimweni ezinzima, isixhumi singawuqeda ngokuphephile umsebenzi.
| Isigaba: | I-insert eyinhloko |
| Uchungechunge: | I-HDDD |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | I-AWG 14-26 |
| I-voltage ekalwe ihambisana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuvimba kokufakwa kwe-insulation: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuxhumana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude be-strip: | 7.0mm |
| Ukuqinisa i-torque | 1.2 Nm |
| Ukulinganisela izinga lokushisa: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lokufakwa | ≥ 500 |
| Imodi yokuxhumana: | Itheminali yesikulufu |
| Uhlobo lowesifazane wesilisa: | Ikhanda lesilisa |
| Ubukhulu: | 6B |
| Inani lemithungo: | 55+PE |
| Iphini elingaphansi: | Yebo |
| Ukuthi kudingeka enye inaliti: | No |
| Izinto (Faka): | I-Polycarbonate (PC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Umlotha Wetshe) |
| Izinto zokwakha (izikhonkwane): | Ingxubevange yethusi |
| Ubuso: | Ipuleti lesiliva/legolide |
| Isilinganiso sezinto ezivimbela ilangabi ngokuvumelana ne-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS: | 6(c): Ama-alloy ethusi aqukethe i-lead efika ku-4% |
| Isimo se-ELV: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| I-RoHS yaseShayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Yebo |
| Izinto ze-REACH SVHC: | i-lead |
| Ukuvikelwa komlilo emotweni yesitimela: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Sethula ama-HDD Series 55-pin Heavy Duty Connectors: asezingeni eliphezulu futhi aqinile, lawa ma-connectors anikeza ukusebenza okuphezulu kokusetshenziswa kwezimboni. Akhelwe ukuphatha imithwalo esindayo nokubekezelela izimo ezinzima, aqinisekisa ukuxhumana okuphephile, okuzinzile kanye nokuqina okuhlala isikhathi eside. Alungele izindawo ezibucayi kakhulu, ngeke ahluleke ngaphansi kokucindezeleka okuvela ekudlidlizeni, ukushaqeka, noma amazinga okushisa aphezulu.

Ukuphepha kubaluleke kakhulu ngezixhumi ze-HEEE Series 40-pin, eziklanywe ngokucophelela ukunciphisa izingozi nokuvikela imishini ezindaweni ezidinga kakhulu. Lezi zixhumi zinezindlela zokukhiya eziqinile kanye nokuqina okumangalisayo, okuqinisekisa ukuthi zibekezelela izimo ezinzima kakhulu. Ngokunikeza ukusebenza okuthembekile nokungaguquguquki, zisiza ukugcina ubuqotho bokusebenza kanye nokuphepha ezisetshenziswayo ezibalulekile zezimboni.

Isixhumi esinzima se-HDDD Series esingu-55-pin sibonisa ikhambi eliyinkimbinkimbi lokuhlangabezana nezidingo eziphelele zokuxhumanisa zochwepheshe bemboni. Sakhiwe ukuze sidlulisele amandla ngendlela eqinile nephumelelayo, lesi sixhumi senza kube lula ukuhlanganiswa okungenaphutha kuzo zonke izinhlobo zemishini esindayo. Njengoba sinamandla amakhulu okuthwala amandla kagesi, sibaluleke kakhulu ezinhlelweni zamandla aphezulu ezivame kakhulu emikhakheni efana nokwakha, izimayini, kanye nokukhiqiza.