
Uhla lwemikhiqizo ye-BEISIT luhlanganisa cishe zonke izinhlobo zezixhumi ezisebenzayo futhi lusebenzisa ama-hood ahlukene nezinhlobo zezindlu, njengezigqoko zensimbi nezepulasitiki kanye nama-housings e-HD, uchungechunge lwe-HDD, izikhombisi-ndlela ezahlukene zekhebula, ama-housings afakwe i-bulkhead kanye nama-housings afakwe ebusweni ngisho nasezimweni ezinzima, isixhumi singawuqeda ngokuphephile umsebenzi.
| Ukuhlonza | Uhlobo | Inombolo ye-oda |
| Ukuqeda i-crimp | I-HDD-108-MC | 1 007 03 0000089 |
| Ukuhlonza | Uhlobo | Inombolo ye-oda |
| Ukuqeda i-crimp | I-HDD-108-FC | 1 007 03 0000090 |
| Isigaba: | I-insert eyinhloko |
| Uchungechunge: | I-HDD |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | I-AWG 14-26 |
| I-voltage ekalwe ihambisana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuvimba kokufakwa kwe-insulation: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuxhumana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude be-strip: | 7.0mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.5 Nm |
| Ukulinganisela izinga lokushisa: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lokufakwa | ≥ 500 |
| Imodi yokuxhumana: | Ukuqeda isikulufa Ukuqeda i-Crimp Ukuqeda kwentwasahlobo |
| Uhlobo lowesifazane wesilisa: | Inhloko yesilisa neyesifazane |
| Ubukhulu: | H24B |
| Inani lemithungo: | 108+PE |
| Iphini elingaphansi: | Yebo |
| Ukuthi kudingeka enye inaliti: | No |
| Izinto (Faka): | I-Polycarbonate (PC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Umlotha Wetshe) |
| Izinto zokwakha (izikhonkwane): | Ingxubevange yethusi |
| Ubuso: | Ipuleti lesiliva/legolide |
| Isilinganiso sezinto ezivimbela ilangabi ngokuvumelana ne-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS: | 6(c): Ama-alloy ethusi aqukethe i-lead efika ku-4% |
| Isimo se-ELV: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| I-RoHS yaseShayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Yebo |
| Izinto ze-REACH SVHC: | i-lead |
| Ukuvikelwa komlilo emotweni yesitimela: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Kwethulwa uhlobo lwe-HDD Heavy Duty Connector Insert – ikhambi eliqinisekile lezidingo zakho zokuxhuma kagesi ezisindayo! Yakhelwe ukusebenza okuphezulu nokuthembeka, lo mkhiqizo oyingqayizivele uphakamisa ukulula nokusebenza kahle kube ukuphakama okungakaze kubonwe. Yakhiwe ngezinto zekhwalithi ephezulu, ama-HDD Heavy Duty Connector Inserts aklanyelwe ukubekezelela izimo zezimboni eziyinselele kakhulu. Kungakhathaliseki ukuthi insimu yakho iyimayini, ezenzakalelayo, noma ezokuthutha, lawa ma-connector inserts angamelana nokudlidliza okukhulu, amazinga okushisa aphezulu, kanye nokuchayeka othulini nasemanzini.

Esinye sezici ezivelele ze-HDD Heavy Duty Connector Insert ukwakheka kwayo okuguquguqukayo. Ihambisana namadivayisi ahlukahlukene, okwenza kube kuhle kakhulu ezinhlelweni ezahlukene. Kusukela ekuxhumekeni kwezimoto kuya kumayunithi okusabalalisa amandla, lesi sixhumi siqinisekisa ukuxhumana okuphephile nokuzinzile njalo, kunciphisa isikhathi sokungasebenzi futhi kuthuthukisa ukusebenza kahle kokukhiqiza. Njengoba siqonda isimo somkhakha wezimboni esibucayi ngesikhathi, siklame umkhiqizo wethu ukuze ufake futhi unakekele kalula. Ama-HDD Heavy Duty Connector Inserts afakwe indlela yokukhiya elula ukuyisebenzisa ukuze kuxhunywe ngokushesha nangokuphephile. Ngaphezu kwalokho, ukwakheka kwawo kwe-modular kuvumela ukwenza ngokwezifiso okulula kanye nokuguquguquka ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zakho ezithile.

Asishiyi lutho oluphelele uma kukhulunywa ngokuphepha. Ama-HDD Heavy Duty Connector Inserts afaka ukuvikela okuqinile kanye nokuvikela, okuqinisekisa ukuvikeleka okuphezulu ekushaqekeni kukagesi kanye nokuphazamiseka kwe-electromagnetic. Lesi sixhumi esisebenza kahle sithuthukisa ukuphepha nokusebenza kahle kwemishini. Ku-[Igama Lenkampani], ukwaneliseka kwamakhasimende kubaluleke kakhulu. Imikhiqizo yethu ihlolwa kanzima kanye nokulawulwa kwekhwalithi okuqinile ukuze kuhlangatshezwane nezindinganiso zemboni, okuqinisekisa ukuthembeka kanye nokuphila isikhathi eside. Ngama-HDD Heavy Duty Connector Inserts, ungathembela kusisombululo sokuxhumana esithembekile nesisebenzayo. Ukuze uthole ukusebenza okungenakuqhathaniswa, ukuqina, kanye nokuguquguquka, khetha ama-HDD Heavy Duty Connector Inserts. Phakamisa izinqubo zakho zezimboni kanye nokuxhumeka kukagesi namuhla.