
| Isigaba: | I-insert eyinhloko |
| Uchungechunge: | A |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | 0.75-2.5mm2 |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | I-AWG 18 ~ 14 |
| Isilinganiso samanje: | 16 A |
| I-voltage ekalwe: | 250V |
| I-voltage ye-pulse elinganisiwe: | 4KV |
| Izinga lokungcola: | 3 |
| I-voltage ekalwe ihambisana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuvimba kokufakwa kwe-insulation: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuxhumana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude be-strip: | 7.5mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.5 Nm |
| Ukulinganisela izinga lokushisa: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lokufakwa | ≥ 500 |
| Izinto (Faka): | I-Polycarbonate (PC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Umlotha Wetshe) |
| Izinto zokwakha (izikhonkwane): | Ingxubevange yethusi |
| Ubuso: | Ipuleti lesiliva/legolide |
| Isilinganiso sezinto ezivimbela ilangabi ngokuvumelana ne-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS: | 6(c): Ama-alloy ethusi aqukethe i-lead efika ku-4% |
| Isimo se-ELV: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| I-RoHS yaseShayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Yebo |
| Izinto ze-REACH SVHC: | i-lead |
| Ukuvikelwa komlilo emotweni yesitimela: | I-EN 45545-2 (2020-08) |
| Imodi yokuxhumana: | Ukuxhumeka okunamabholidi |
| Uhlobo lowesifazane wesilisa: | Ikhanda lesilisa |
| Ubukhulu: | 32A |
| Inani lemithungo: | 16 (17-32) |
| Iphini elingaphansi: | Yebo |
| Ukuthi kudingeka enye inaliti: | No |

Sethula ubuchwepheshe bethu bamuva kwizixhumi zikagesi - Ama-Heavy Duty Wiring Nuts! Ama-heavy duty wire nut ethu aklanyelwe ukuhlangabezana nezidingo ezikhulayo zemboni kagesi ukuze ahlinzeke ngokuxhumeka okuphephile nokuphephile kuzo zonke izidingo zakho zokuxhuma. Njengoba ubuchwepheshe buqhubeka nokuthuthuka nezinhlelo zikagesi ziba nzima kakhulu, kuba yinto ebalulekile ukuba nezixhumi ezingamelana nezimo ezinzima kakhulu futhi ziqinisekise ukuhamba kwamandla okuzinzile. Ama-heavy duty wire nut ethu aklanyelwe ukuphatha ama-current aphezulu nama-voltage adingekayo ezisetshenziswa zikagesi zesimanje. Esinye sezici ezibalulekile zama-heavy duty nut ethu ukuqina kwawo okuthuthukisiwe. Enziwe ngezinto ezisezingeni eliphezulu futhi amelana nokugqwala, ukushisa nokudlidliza, okuqinisekisa ukuxhumana okuhlala isikhathi eside nokuphephile. Kungakhathaliseki ukuthi usebenza kuphrojekthi yokuhlala, yezentengiselwano noma yezimboni, ama-heavy duty wire nut ethu angakwazi ukukusingatha.

Ngaphezu kwalokho, ama-wire nut ethu aqinile kulula ukuwafaka, okukongela isikhathi nomzamo obalulekile. Anesakhiwo esisebenziseka kalula sokuxhuma izintambo ngokushesha nangokulula. Mane ukhumule intambo, uyifake ku-wire nut, bese uyijika. Isimo se-wire nut esi-ergonomic sinikeza ukubamba okukhululekile futhi siqinisekisa ukuxhumana okuqinile njalo. Ukuphepha kuyinto eza kuqala kithi futhi ama-wire nut ethu aqinile aklanyelwe ukuhlinzeka ngokuvikelwa okuphezulu. I-wire nut ngayinye iklanyelwe ukuvimbela ukuthintana ngengozi nezintambo eziphilayo, ngaleyo ndlela kuncishiswe ingozi yokushaqeka kukagesi. Futhi abhalwe ku-UL futhi ahambisana nayo yonke imithetho yokuphepha, ekunikeza ukuthula kwengqondo kokuthi ukuxhumana kwakho kukagesi kuphephile.

Ngaphezu kwalokho, ama-wire nuts ethu aqinile atholakala ngobukhulu obuhlukahlukene ukuze avumelane nama-gauge ahlukene e-wire. Lokhu kuguquguquka kuwenza afaneleke ezinhlotsheni eziningi zezicelo, kusukela ekulungisweni kukagesi okuncane ekhaya kuya kumaphrojekthi amakhulu ezimboni. Sekukonke, ama-wire nuts ethu aqinile anikeza ukuthembeka okungenakuqhathaniswa, ukuqina kanye nokuphepha. Ayisisombululo esifanele sanoma yimuphi umsebenzi wokuxhuma ugesi, ahlinzeka ngokuxhumeka okuphephile, okungenazinkathazo. Thuthukisa uhlelo lwakho lukagesi ngezixhumi ezinhle kakhulu emakethe - khetha ama-wire nuts ethu aqinile azo zonke izidingo zakho zokuxhuma ugesi!