
Uhla lwemikhiqizo ye-BEISIT luhlanganisa cishe zonke izinhlobo zezixhumi ezisebenzayo futhi lusebenzisa ama-hood ahlukene nezinhlobo zezindlu, njengezigqoko zensimbi nezepulasitiki kanye nezigqoko ze-HA, uchungechunge lwe-HB, izikhombisi-ndlela ezahlukene zekhebula, izigqoko ezifakwe i-bulkhead kanye nezigqoko ezifakwe ebusweni ngisho nasezimweni ezinzima, isixhumi singawuqeda ngokuphephile umsebenzi.
| Isigaba: | I-insert eyinhloko |
| Uchungechunge: | HA |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | 0.75-1.5mm2 |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | I-AWG 18 ~ 14 |
| I-voltage ekalwe ihambisana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuvimba kokufakwa kwe-insulation: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuxhumana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude be-strip: | 2.5-5.5mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.25 Nm |
| Ukulinganisela izinga lokushisa: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lokufakwa | ≥ 500 |
| Imodi yokuxhumana: | Ukuxhumeka kwesikulufu |
| Uhlobo lowesifazane wesilisa: | Ikhanda lesilisa |
| Ubukhulu: | 10A |
| Inani lemithungo: | 4 |
| Iphini elingaphansi: | Yebo |
| Ukuthi kudingeka enye inaliti: | No |
| Izinto (Faka): | I-Polycarbonate (PC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Umlotha Wetshe) |
| Izinto zokwakha (izikhonkwane): | Ingxubevange yethusi |
| Ubuso: | Ipuleti lesiliva/legolide |
| Isilinganiso sezinto ezivimbela ilangabi ngokuvumelana ne-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS: | 6(c): Ama-alloy ethusi aqukethe i-lead efika ku-4% |
| Isimo se-ELV: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| I-RoHS yaseShayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Yebo |
| Izinto ze-REACH SVHC: | i-lead |
| Ukuvikelwa komlilo emotweni yesitimela: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Isixhumi esinzima se-HA-004-M senzelwe ukusetshenziswa ezimbonini, siqinisekisa ukuxhumana okuthembekile nokusebenza kahle ezindaweni ezinzima. Ukwakhiwa kwaso okuqinile kanye nendlela yokukhiya evikelekile kwenza kube kuhle kakhulu ezinhlelweni ezibalulekile, okunikeza ukuqina nokuqina.

Isixhumi sinikeza isivikelo esihle kakhulu othulini, umswakama, kanye nezinye izinto ezingcolisayo, siqinisekisa ukuxhumana kukagesi okuphephile nokuphephile ezindaweni ezinzima. Izixhumi ze-HA-004-M ezisindayo ziza ngezindlela ezahlukene zokubalwa kwamaphini nosayizi wamagobolondo ahlukene, zinikeza izixazululo ezingenziwa ngokwezifiso zokuxhumeka kwamandla, isignali, noma idatha.

Ngenxa yokwakheka kwayo okulula, isixhumi se-HA-004-M singafakwa futhi sigcinwe ngokushesha nangokulula. Lokhu kunciphisa umsebenzi nesikhathi, okuvumela ukusetshenziswa okuphumelelayo nokugcinwa kwezinhlelo zikagesi. Ekuphetheni, isixhumi esinzima se-HA-004-M sivelele njengenketho efanelekile yezinhlelo zokusebenza zezimboni eziqinile, ukuqina okunamandla, ukusebenza njalo, kanye nokufakwa okulula. Ngezinketho zaso zokwakha eziqinile neziguquguqukayo, lesi sixhumi sinikeza ikhambi eliphephile nelisebenzayo lazo zonke izidingo zakho zokuxhuma. Khetha izixhumi ze-HA-004-M ukuze uthole uxhumano oluthembekile noluhlala isikhathi eside.