
Uhla lwemikhiqizo ye-BEISIT luhlanganisa cishe zonke izinhlobo zezixhumi ezisebenzayo futhi lusebenzisa ama-hood ahlukene nezinhlobo zezindlu, njengezigqoko zensimbi nezepulasitiki kanye nezigqoko ze-HA, uchungechunge lwe-HB, izikhombisi-ndlela ezahlukene zekhebula, izigqoko ezifakwe i-bulkhead kanye nezigqoko ezifakwe ebusweni ngisho nasezimweni ezinzima, isixhumi singawuqeda ngokuphephile umsebenzi.
| Isigaba: | I-insert eyinhloko |
| Uchungechunge: | A |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | 1.0-2.5mm2 |
| Indawo enqamula isigaba somqhubi: | I-AWG 18 ~ 14 |
| I-voltage ekalwe ihambisana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuvimba kokufakwa kwe-insulation: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuxhumana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude be-strip: | 7.5mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.5 Nm |
| Ukulinganisela izinga lokushisa: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lokufakwa | ≥ 500 |
| Imodi yokuxhumana: | Itheminali yesikulufu |
| Uhlobo lowesifazane wesilisa: | Ikhanda lesilisa |
| Ubukhulu: | 10A |
| Inani lemithungo: | 3+PE |
| Iphini elingaphansi: | Yebo |
| Ukuthi kudingeka enye inaliti: | No |
| Izinto (Faka): | I-Polycarbonate (PC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Umlotha Wetshe) |
| Izinto zokwakha (izikhonkwane): | Ingxubevange yethusi |
| Ubuso: | Ipuleti lesiliva/legolide |
| Isilinganiso sezinto ezivimbela ilangabi ngokuvumelana ne-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS: | 6(c): Ama-alloy ethusi aqukethe i-lead efika ku-4% |
| Isimo se-ELV: | Hlangana nemibandela yokukhululwa |
| I-RoHS yaseShayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Yebo |
| Izinto ze-REACH SVHC: | i-lead |
| Ukuvikelwa komlilo emotweni yesitimela: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Isixhumi esinzima se-HA-003-F, siyisisombululo esiphezulu sazo zonke izidingo zakho zokuxhumanisa kwezimboni. Sakhelwe ukuhlangabezana nezidingo zezinhlelo zokusebenza ezisindayo, lesi sixhumi esiqinile nesithembekile sinikeza ukuxhumana okuphephile nokusebenza kahle ezinhlelweni zakho zikagesi neze-elekthronikhi. Izixhumi ezisindayo ze-HA-003-F zakhiwe ukuze zimelane nezimo zemvelo ezinzima kakhulu, okwenza zilungele imishini yezimboni, izinhlelo zokwenza izinto ngokuzenzakalela kanye nezinye izinhlelo zokusebenza ezisindayo. Ukwakhiwa kwaso okuqinile kuqinisekisa ukuqina nokuphila isikhathi eside, ngisho nasezindaweni zokusebenza eziyinselele kakhulu. Ngomshini waso wokukhiya olula nophephile, isixhumi se-HA-003-F sinikeza ukuxhumana okuthembekile nokuzinzile, kunciphisa ingozi yokunqamuka ngengozi nokuqinisekisa ukusebenza okungaphazanyiswa. Lokhu kwenza kube ukukhetha okuphelele kwezinhlelo ezibalulekile lapho ukuthembeka kubalulekile khona.

Isixhumi sinikeza izinga eliphezulu lokuvikelwa kokungena kothuli, umswakama, nezinye izinto ezingcolisayo. Lokhu kuqinisekisa ukuthi ukuxhumana kwakho kukagesi kuhlala kuphephile futhi kuvikelekile, ngisho nasezindaweni ezinzima nezidinga kakhulu. Izixhumi ze-HA-003-F ezisindayo ziyatholakala ngezindlela ezahlukene, kufaka phakathi inani lamaphini kanye nosayizi wamagobolondo ahlukene, okuvumela izixazululo zokuxhumeka eziguquguqukayo nezingenziwa ngezifiso. Kungakhathaliseki ukuthi udinga ukuxhumeka kwamandla, isignali noma idatha, lesi sixhumi sikumbozile.

Ngenxa yomklamo wayo olula ukuyisebenzisa, isixhumi se-HA-003-F sishesha futhi kulula ukusifaka nokuyinakekela. Lokhu konga isikhathi nomzamo, okuvumela ukuthunyelwa okuphumelelayo nokugcinwa kwezinhlelo zikagesi. Ngamafuphi, isixhumi esinzima se-HA-003-F siyisinqumo esifanele sezinhlelo zokusebenza zezimboni ezidinga ukuqina, sinikeza ukuqina, ukusebenza okuthembekile kanye nokulula kokufakwa. Ngokwakhiwa kwaso okuqinile kanye nokulungiselelwa okuguquguqukayo, lesi sixhumi sinikeza ikhambi eliphephile nelisebenzayo lazo zonke izidingo zakho zokuxhuma. Khetha izixhumi ze-HA-003-F ukuze uthole uxhumano oluthembekile noluhlala isikhathi eside ongaluthemba.